درباره شرکت تاسیسات فنی مهندسی ما

شرکت تاسیسات فنی مهندسی ما با بیش از 20 سال سابقه واقعی یکی از بزرگترین شرکت های تخلیه چاه و لوله بازکنی می باشد کلیه ی خدمات خود را به صورت حرفه ای ارائه می کند و مجهز به تجهیزات مکانیزه می باشد.

رضایت مشتری مهم ترین اولویت شرکت ما در زمینه کاری می باشد و حرف اول را برای میزند. برای این منظور شرکت ما سعی بر آن دارد تا با به کار گیری مجرب ترین سرویسکاران و نیز به روزترین تجهیزات و ابزار زیر نظر مهندسین عمران و اجرایی خدمات خود را ارائه دهد.

null

حضور سریع در محل

در صورت نیاز به خدمات چنانچه با ما تماس بگیرید سرویسکار ما در کمتر از نیم ساعت در محل شما آماده ارائه خدمت است.
null

ارزانترین قیمت خدمات

یکی از مهم ترین فاکتورها برای جلب رضایت مشتری پایین بودن قیمت برای خدمات ارائه شده با کیفیت بالا می باشد.
null

تضمینی بودن خدمات

شرکت خدماتی تاسیسات فنی برتر بدلیل استفاده از اکیپ با تجربه و بهترین تجهیزات بروز آماده است تا تمام خدمات را تضمینی انجام دهد.
null

پشتیبانی 24 ساعته

شرکت خدماتی تاسیسات فنی برتر به صورت همه روزه و حتی ایام تعطیل آماده ارایه خدمات به شما همشهریان عزیزی می باشد.

خدمات تحت پوشش شرکت ما

لوله بازکنی

لوله بازکنی

شرکت تاسیسات فنی برتر یکی از بهترین و موفق ترین شرکت ها در امر لوله بازکنی می باشد یکی از ویژگی های مهم شرکت این است که ارزان و به صرفه باشد ما آماده هستیم که خدمات ارزان را ارئه کنیم و به همشهریان گرامی این قول را می دهیم که در صورت همکاری با ما دیگر نگران گرفتگی لوله

تخلیه چاه

تخلیه چاه

شرکت تاسیسات برتر فعال در زمینه تخلیه چاه به صورت شبانه روزی اقدام به تخلیه چاه های فاضلاب تمام مناطق می نماید.اگر فاضلاب از توالت یا زیرزمین ساختمان بیرون زده و نمی دانید چه کار کنید،حتما با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل شما را حل کنیم.

حفر چاه و کول گذاری

حفر چاه و کول گذاری

حفاری چاه بصورت استوانه ای است عمود بر زمین و به قطر 80 تا 100 سانتی متر. طول میله چاه بستگی به جنس زمین محل دارد. میله چاه حداقل 12 متر طول دارد و معمولا تا جایی ادامه دارد که چاه کن به رگه ماسه ای و سنگی برسد. این نوع بستر خاک قابلیت جذب آب را دارد.

لوله کشی ساختمان

لوله کشی ساختمان

شرکت ما به کمک اکیپ با تجربه و مجهز آماده است تا با عقد قرارداد برای لوله کشی ساختمان های تازه ساخته شده و یا ساختمان هایی که نیاز به لوله کشی دارند خدمات خود را ارئه دهد. در برخی موارد نیز لوله های ساختمان دچار پوسیدگی می شوند و نیاز به جایگزینی دارند در چنین مواردی با ما تماس بگیرید تا با اکیپ لوله کش خود لوله های شما را تعمیر نماییم

رفع نم و تعمیرات ساختمان

رفع نم و تعمیرات ساختمان

ساختمان ها به مرور زمان و یا به دلیل غیر اصولی ساخته شدن و نفوذ آب به بنا دچار فرسودگی در بخش هایی از ساختمان میشود. با فرسوده شدن قسمتی ممکن است استحکام بنا  به خطر بیافتد و یا از زیبایی آن کاسته شود . در چنین مواردی می توان با تعمیر و بازسازی بنا به …..

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی و نشتی آب

چنانچه لوله های فاضلاب فرسوده و یا به هر دلیلی دچار پوسیدگی و نشتی شوند و آب به ساختمان نفوذ کند به مرور زمان باعث از بین بردن استحکام ساختمان و بنا می شود. برای جلوگیری از این مورد باید نشتی آب لوله ها فورا توسط اکیپ متخصص و دستگاه های بروز رفع ایراد گردد.